شاخه ها

  درباره ما

  اين شركت افتخار دارد با سابقه اي درخشان نزديك به نيم قرن در صنعت كمپرسورهاي هوا و تجهيزات هواي فشرده در خدمت هموطنان عزيز باشد. اين كارخانه با توليد انواع كمپرسورهاي هوا در ظرفيتها و مدل هاي گوناگون مطابق با استانداردهاي جهاني و با بهترين كيفيت توانسته نياز صنايع مختلف كشور را تأمين نمايد.

  كمپرسور كدخدائي از سال 1348 در مغازه اي كوچك عليرغم سرمايه و امكانات بسيار كم با تلاش و كوشش فراوان توسط آقاي حسين كدخدائي بعنوان اولين توليد كننده كمپرسور هوا در ايران توليد خود را آغاز نمود.

  در آن زمان شركت هاي خارجي در ايران داراي نمايندگي بوده و نمونه هاي خارجي در بازار فراوان بود، و مردم تمايلي به خريد كالاي ايراني نداشتند با اين وجود آقاي حسين كدخدائي نااميد نشد و با تلاش و پشتكار فراوان توانست بدون كپي برداري از نمونه هاي خارجي و فقط با ايده و طراحي خود كه حاصل سالها تجربه بود كمپرسوري را توليد نمايد كه قادر به رقابت با ماركهاي خارجي بود.

  كيفيت برتر كمپرسور كدخدائي به تدريج توانست اعتماد مشتريان را به خود جلب نمايد و بعنوان بهترين مارك بازار مطرح گردد و بخش قابل توجه اي از بازار ايران را به خود اختصاص دهد و در سايه حمايت و اعتماد مشتريان خود توسعه يافته و در سال 1363 با احداث كارخانه اي در شهرك صنعتي اشترجان به صورت تخصصي و پيشرفته به فعاليت خود ادامه دهد و در سال 1379 در صنعت كمپرسورهاي هوا براي اولين بار در ايران موفق به دريافت گواهينامه ایزو (ISO)  در مديريت كيفيت گرديد.

  هم اكنون اين شركت با دستگاههاي جديد صنعتي و بهترين روشهاي توليد با كارشناسان و پرسنل متخصص با هدف توليد كالاي باكيفيت و مطابق با استانداردهاي جهاني در خدمت شما هموطنان عزيز مي باشد.

  معرفی

  مدیر عامل شرکت:

  حمیدرضا کدخدائی

  رئیس هیئت مدیره:

  حسین کدخدائی

  مدیریت و مسئول وبسایت:

  آرش کدخدائی

  ادامه
  clear-bug-div
  پشتیبانی
  • تلفن تماس: 03132349950 و 03133331585 الی 88
   تلفن همراه: 09133106481 و 09133089984
   ایمیل: info@cktools.ir
  شبکه های اجتماعی
  • twitter twitter